welkom » roosters » ambtsdragers

ambtsdragers

Datum Kerk Predikant Ouderling Diaken Kerkrentmeester
14-7-2019 DK Ds. Hester Wouda Yke Luinenburg Nienke Vrolijk
21-7-2019 DK ds. Jörg Buller Jacky Venhuizen Anke Brandsen
28-7-2019 GK Pastor Van Aarle Marjanne Beiboer Nienke Vrolijk
4-8-2019 DK Ds. Dick van Veen Jacky Venhuizen Nienke Vrolijk
11-8-2019 GK Ds. J.C. Overeem Ina de Jonge Annet het Lam
18-8-2019 DK Ds. Rob Fortuin Jacky Venhuizen Annet het Lam
25-8-2019 GK Ds. Jorg Buller Ina de Jonge Nienke Vrolijk
1-9-2019 Mw. W. Jansen-Baltink Yke Luinenburg Hanny Schutte Johannes Algra
8-9-2019 Ds. Th. van Beijeren Marjan de Haas Annet het Lam Michiel van den Berg
15-9-2019 ds. H.J. Meijer Ina de Jonge Hanny Schutte Johannes Algra
22-9-2019 GK ds. Jörg Buller Marjanne Beiboer Anke Brandsen
29-9-2019 L. Cnossen Yke Luinenburg Annet het Lam Don ten Brink